خرید پوشاک به صورت اینترنتی

 

در باره ایرانپوشاک

         

هم اکنون دیر شده است،برای حضور دراینترنت آسان ترین راه را ایران پوشاک جلوی پای شما گذاشته است .

باهزینه ای کم می توانید خود را در کنار دهها تولید کننده پوشاک و پارچه ایرانیببینید. پس از عضویت در سایت هر زمان که اراده کنید می توانید اطلاعات خود را بهروز کنید. به سرعت آمادگی کسب می کنید تا در بازارهای منطقه ای، کشوری و شهری حضورپیدا کنید.
از ابتدا تا پایان کار در کنار شما هستیم.

امکانی که سایتایران پوشاک برای تولیدکنندگان فراهم آورده است:
ایران پوشاک در اولین گام یککاتالوگ اینترنتی برای شما فراهم می کند، که در آن اطلاعات تصویری و اطلاعات متنیتولیدات شما به علاوه مشخصات تولیدی شما روی وب سایتی که آدرس شما را دربر داردمی‌آید. www.yourname.iranpooshaak.com

پس از برداشتن این گام اساسی شماآمادگی آن را دارید که با مخاطبان و مشتریان خود در سطح شهر، استان، کشور، منطقه وجهان ارتباط برقرار کنید.

با یکبار مراجعه به آدرس اینترنتیwww.iranpooshaak.comتمام مطالب گفته شده دستگیر شما میشود.

این سایت بر اساس یک روش پیشرفته در طراحی سایت و به صورت علمی و مطابقبا شرایط ایران طراحی شده است. ما درسایت ایران پوشاک در جستجوی روشهای سریع تر وقوی تر سرویس دهی هستیم، تا در میان سایت های وب رتبه کیفی مناسبی به دست بیاوریم؛آنچنان که تاکنون بوده است تا شما به حضور در پایگاه اطلاعات ایران پوشاک به خودببالید. به یاری خدا و پشتیبانی شما.
(
این سایت توسط تعدادی از اعضای مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) طراحی و نگهداری می شود) www.ebookpars.com


مزایای حضور در پایگاه ایران پوشاک:

-
معرفی کامل تولیدی و تولیدات:

 
گستره کافی برای معرفی خود و کالاهایتان. بسیار فراگیرتر و ارزانتر از روش های سنتی. شامل کارهای سابق و کارهای آتی خود،شعار، حجم تولیدات، نمایندگی‌های فروش و هر چیز دیگر که لازم باشد.

-
نمایشو تبلیغ 24*7 هفت روز؛ بیست وچهار ساعت:

 
در بیست و چهار ساعت و هفت روزهفته مشتریان می‌توانند به اطلاعات و تولیدات شما دسترسی داشته باشند. سرفرصتکالاها را زیرو رو کنند، قیمت ها را مقایسه کنند و سپس به سهولت با شما تماسبگیرند.

-
نمایش نقاط قوت:
 
پایگاه اطلاعات پوشاک ایران پوشاک محدودیت بردار نیست. تعداد زیادی از همکاران تولید کننده پوشاک در حالورود به سایت ایران پوشاک می باشند. شما در کنار سایر همکاران فرصت می یابید کهنقاط قوت خود را که شامل: برچسب تجاری، قیمت گذاری، تنوع محصول، کیفیت دوخت و بافت،سیستم فروش و غیره را متذکر شوید.

-
ایران پوشاک سکوی پرتاب:
·
با ورودبه ایران پوشاک به اطلاعات خود نظم نوینی می‌دهید و آماده می شوید تا در بازار هایجدید به معرفی و فروش و بالا بردن کیفیت محصولات خود بپردازید. به هرتقدیر سومینرتبه فروش در اینترنت از آن پوشاک می باشد.

-
مشتری مداری:
·
با حضور دروب شما ارج بیشتر برای مشتریان خود قائل می شوید. همچنین با قرارگرفتن در کلاسبالاتر با کم ترین اصطکاک با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنید و سرویس می دهید. ومطمئنا در فروش شما تاثیر خواهد داشت.

-
عرصه آینده پوشاک ایران:
مشتریانبه راحتی می توانند کالا های خود را بیابند؛ ببینند و انتخاب کنند. تولیدکنندگانپوشاک بدون محدودیت به ارائه کالاهای خود می پردازند. پایگاهی شناخته شده و مطمئن. آرزوی دوری نیست.

امکانات سایت ایران پوشاک:

اعضای ایرانپوشاک از امکانات زیر می توانند استفاده کنند و همچنین در گسترش آن سهیمباشند:

-
فهرست تولید کنندگان پوشاک: شامل لیست قیمت، عکس کالاها، نمایندگیهای فروش، آدرس، شماره تلفن و ایمیل

-
مقالات پوشاک: شامل تحلیل بازارپوشاک، پیشنهادات و ایده های جدید در پوشاک، و هر مطلب دیگر که به پوشاک مربوطباشد.

-
فهرست سایت های پوشاک: برترین سایت های پوشاک به همراه توضیحات به

/ 1 نظر / 68 بازدید

لطفا رنگ فونت را از ابی به رنگ دیگری تغیر بده واقعا زننده و غیر قابل خواندن است